Język pl

Produkcja

Dzięki ciągłemu rozwojowi i doświadczeniu, zdobytemu w trakcie 20 lat działalności na rynku, nasza firma wypracowała solidną pozycję w gronie firm meblarskich.

Pod względem wzornictwa, użytych materiałów czy też standardów wykonania produkowane przez nas krzesła i stoły bez wątpliwości wyróżniają się na tle konkurencyjnych wyrobów, oferowanych na wymagających rynkach Europy Zachodniej. Szczególnie ważne są dla nas materiały z których tworzymy. Kupujemy tylko starannie wyselekcjonowane drewno, spełniające najwyższe wymagania dotyczące wilgotności. Do produkcji wykorzystujemy tylko gatunki drzew liściastych: buk, dąb oraz orzech amerykański.

Zapraszamy na stronę www.mobitec.be, gdzie można poznać lepiej powstające u nas stoły oraz krzesła.

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani naszymi wyrobami, prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą Mobitec. Obecnie nie  ma możliwości kupna naszych wyrobów na rynku polskim.

Nieustannie udoskonalamy i optymalizujemy nasze procesy produkcyjne. Nasza koncepcja zarządzania produkcją opiera się przede wszystkim na fundamentach filozofii Lean Manufacturing (tzw. szczupła produkcja), której narzędzia są sukcesywnie wdrażane we wszystkich obszarach produkcyjnych i magazynowych.

Podstawowym elementem wydajnej i dobrze zorganizowanej produkcji jest system 5S. Nazwa 5S pochodzi od pierwszych liter pięciu japońskich słów opisujących kolejne etapy wdrożenia tej metody. Dzięki 5S na stanowiskach znajdują się tylko niezbędne materiały i narzędzia, każdy przedmiot ma swoje wyznaczone miejsce przechowywania i zawsze jest pod ręką, a miejsca pracy są czyste i schludne. Korzyści z wdrożenia 5S to nie tylko wzrost wydajności pracy, ale również poprawa bezpieczeństwa oraz podniesienie jakości produkowanych wyrobów.

 

Wśród pozostałych, równie ważnych, narzędzi szczupłej produkcji, wdrażanych w naszych zakładach, należy wymienić:

  • - eliminacja marnotrawstwa     
    - standaryzacja procesów produkcyjnych
    - wykorzystanie TPM do kompleksowego utrzymania parku maszynowego
    - implementacja systemu produkcyjnego typu ssącego, np. poprzez supermarkety i kanban
  • - ciągłe skracanie serii produkcyjnych oraz czasów przezbrojeń (warsztaty SMED).

Zebra Sp. z o.o. - Producent mebli do wnętrz

© 2015-2024 ZEBRA